Naudojimo patirtis Flekosteel

Nicholas iš Paryžiaus dalijasi „Flekosteel“ naudojimo patirtimi

Paryžiaus „Frekosteel Nicholas“ naudojimo patirtis

Bėgti mėgau nuo vaikystės - įvairiausi turnyrai, varžybos, kelis kartus bėgau maratoną, tačiau su amžiumi šis pomėgis leido pasijusti. Aš ir toliau bėgiodavau kiekvieną dieną, sąnarius veikiau sunkiomis apkrovomis. Todėl keletą metų kentėjau sąnarių skausmus, maniau, kad nebegaliu bėgti! Per šį laiką, žinoma, išbandžiau krūvą skirtingų priemonių, tačiau nė viena jų nedavė norimo rezultato. Neseniai kai kurie draugai, kurie po lūžio gydė 10 metų dukrą, patarė „Flekosteel“ geliui neskaudėti sąnarių ir nugaros. Iš pradžių nenorėjau nieko daryti, tačiau jie turėjo realią naudojimo patirtį, ir jie reikalavo, todėl vis tiek nusipirkau šį gelį.

Kur įsigyti produktą?

Mano draugai, kurie man patarė „Flekosteel“, paketą kažkaip gavo per kitus draugus, bet aš tiesiog radau oficialią „Flekosteel“ svetainę internete ir užsisakiau iš ten. Tikriausiai galite nusipirkti kur nors kitur, bet iš oficialios svetainės tikrai nebus padirbtų.

Šis gelis, beje, nėra priskiriamas prie vaistų, todėl, ačiū Dievui, nebuvo jokio vargo gauti receptą ir kreiptis į ligonines - jie jį siuntė be jokių klausimų.

Ką gydo gelis?

Tiesą sakant, nuo bet kokių ligų ir šalutinių poveikių bei traumų, susijusių su sąnariais ir nugara. Tai apima osteochondrozę, artritą, radikulitą, skoliozę ir kt. Aš tiesiog turėjau skausmingų pojūčių dėl sąnarių pervargimo.

Aš ilgai skaičiau kompoziciją (manau, kad tai yra svarbus punktas), bet, be įvairių aliejų, žolelių ir ekstraktų, nieko neradau. Šiuo atžvilgiu tai taip pat yra didelis pliusas gamintojui, nes iš karto akivaizdu, kad produktas yra natūralus, saugus, be daugybės chemikalų, kaip dabar priimta.

Šeima, iš kurios sužinojau apie gelį, nusipirko, kad atsigautų po traumos - dukra nukrito į žaidimų aikštelę ir susilaužė koją. Lūžis buvo sunkus, todėl gydytojai patarė naudoti galingą prevencinę priemonę. „Flekosteel“ davė gerų rezultatų net pasveikimo stadijoje - jiems atvykus į ligoninę dar kartą apsilankyti, gydytojas nustebo, kad pataisa įvyko daug greičiau.

Gelio naudojimas

„Nicholas Flekosteel“ gelio patirtis ir bėgimas

Aš taip pat perskaičiau, kaip naudoti šį įrankį internete, nors pačiame pakete buvo instrukcija.

Pagrindinis dalykas, kurį prisimenu naudodamas įvairiausius sąnarių produktus, yra tai, kad jų negalima per daug įtrinti į odą. Pirmaisiais laikais, kai dar nežinojau, nutikdavo taip, kad įtrynus odą niežėdavo arba ji pradėjo dar skaudėti. Štai kodėl geriau uždėkite gelį probleminėje srityje ir palikite pusvalandį pailsėti, kol jis susigers. Svarbu tuo pačiu metu būti vienoje padėtyje, nesikelti, nebėgti, kitaip bus mažai rezultato.

Taip gydžiausi pusantro mėnesio - gelį tepdavau 2–3 kartus per dieną, dažniausiai ryte prieš darbą ir vėlai popiet, kai atėjo laikas poilsiui.

Efektyvumas

Net kai pirmą kartą sutepiau sąnarius geliu, maždaug po 15 minučių jis tapo daug lengvesnis - stipri įtampa pamažu ėmė nykti, be to, pamačiau, kaip odos spalva pradėjo palaipsniui keistis, atsirado nedidelis patinimas - ir jie ėmė slūgti. Po poros savaičių vėl pradėjau bėgioti ir padidinau krūvį. Visi simptomai beveik visiškai išnyko, tačiau situaciją pradėjau gydyti sąmoningiau - per daug neapkraunu kojų, tarp bėgimų darau pertraukėles. Nors dabar nėra kritinio poreikio, vis tiek nusipirkau dar keletą gelio pakuočių - kartkartėmis naudosiu profilaktikai.