Atsiliepimai apie Flekosteel

 • Gabija
  Buvau čiuožykloje, ten kritau ir stipriai įskaudinau nugarą. Gydytojas rekomendavo „Flekosteel“ kaip šildantį ir skausmą malšinantį bei priešuždegiminį vaistą. Iš tiesų, tai padėjo po pirmo naudojimo. Per kelias savaites visi simptomai išnyko! Ji taip pat išgydė stiprų kosulį. Tik tam atvejui nusipirkau sau keletą pakuočių atsargoje.
  Flekosteel
 • Matas
  Keletą metų aš sirgau osteochondroze, kuri sukelia nepakeliamą nugaros skausmą. Vaikai rado daug rekomendacijų ir gerų atsiliepimų apie flekosteelį. Užsakyta internete. Gelis mane tiesiog išgelbėjo! Jokio skausmo, nebėra silpnumo, regėjimas ir klausa nepagerėjo, o geriausia tai, kad jaučiuosi 10 metų jaunesnė! Dabar patarsiu visiems savo draugams ir pažįstamiems.
  Flekosteel
 • Austėja
  Aš kažkaip ištempiau kojos raiščius, gydytojai numatė, kad gydymas užtruks labai ilgai. Man pasisekė rasti „Flekosteel“, o po kiek daugiau nei savaitės raiščiai atsigavo, skausmas dingo. Ji pradėjo normaliai vaikščioti, paliko nedarbingumo atostogas dirbti. Dabar visa šeima naudoja gelį, jis padeda nuo visko - nugaros skausmų, sąnarių ar dar ko nors.
  Flekosteel
 • Danielius
  „Flekosteel“ gelis man labai padėjo per kelio traumą, kurią gavau treniruotės metu. Kelis buvo labai ištinęs, praktiškai nejudėjo ir, žinoma, koją nepakeliamai skaudėjo. Bet šios priemonės pagalba po 5 dienų grįžau į darbą, o edema išnyko, o jautrumas buvo atstatytas pirmą dieną.
  Flekosteel
 • Emilis
  Anksčiau jie buvo labai skausmingi nugaroje dėl osteochondrozės, o tai nestebina mano amžiuje. Mano žmona internete susidūrė su „Flekosteel“ ir mes, pasitarę, nusprendėme jį užsisakyti. Mano nuostabai, gelis tikrai padėjo - nugaros skausmai pradėjo nykti jau pirmą dieną. Anksčiau aš visą rytą negalėdavau atsitiesti, bet dabar viskas gerai!
  Flekosteel
Vartotojo reitingas Flekosteel
4.4
6