Naudojimo instrukcijos Flekosteel

Flekosteel gelis nuo sąnarių ir nugaros skausmų turi vieną svarbų bruožą - naudojimo paprastumą. Kaip naudoti šį produktą maksimaliai efektyviai? Svarbu laikytis instrukcijų ir atsižvelgti į indikacijas ir kontraindikacijas.

Instrukcijos

„Frekosteel“ gelio naudojimo instrukcijos

Norint, kad gelis veiktų greitai ir efektyviai, jis turi būti taikomas probleminėse vietose atsipalaidavęs tokia seka:

 1. Iš mėgintuvėlio 4–6 cm išspauskite gelio juostelę.
 2. Sklandžiai paskirstykite kompoziciją skausmingo sąnario srityje.
 3. Jei įmanoma, atsargiai užklijuokite apdorotą vietą lipnia juosta.
 4. Šildykite sąnarį.

Ši procedūra turėtų būti atliekama 2-3 kartus per dieną, kol išnyks skausmingi pojūčiai. Dažniausias gydymo Flekosteel geliu kursas yra vienas mėnuo.

Naudojimo patarimai

Geriausias laikas atlikti šią procedūrą yra rytas ir vakaras. Iš karto po pabudimo tepkite produktą ir palaukite 25–30 minučių, kol jis visiškai susigers. Kurį laiką prieš einant miegoti, taip pat būtina tepti produktą, po kurio rekomenduojama nesikelti, kad raumenys ir sąnariai būtų ramybėje.

Gelio nerekomenduojama trinti! Staigūs judesiai kenkia odai, raumenims ir sąnariams, todėl pakanka atsargiai užtepti ir paskirstyti Flekosteel gelį pažeistoje vietoje.

Pridėkite paprastą fizinę veiklą. Norint greitai atkurti sąnarių judrumą, reikia atlikti paprastus pratimus tik 15–20 minučių per dieną - tai žymiai pagreitins gijimo procesą:

 1. Būdami horizontalioje padėtyje, sulenkite kelį, apglėbkite jį rankomis ir prispauskite prie liemens. Kojas keiskite po 30 sekundžių.
 2. Būdami sėdimoje vietoje, ištieskite kojas ir pabandykite rankomis pasiekti kojas. Užfiksuokite padėtį 30 sekundžių.
 3. Būdami gulimoje padėtyje, atsiremkite į alkūnes, pakelkite liemenį, lėtai pakelkite kojas į viršų ir tada 30 sekundžių pritvirtinkite maksimalią padėtį.

Naudojimo indikacijos

Specialistai Lietuvoje „Flekosteel“ sąnarių gelį naudoja kaip pagrindinį medicinos produktą arba kaip papildomą kompleksinės terapijos priemonę kovojant su tokiomis ligomis:

 • artritas;
 • osteochondrozė;
 • reumatas;
 • raumenų spazmai;
 • fizinis sužalojimas.

Žmonės, kurių raumenų ir kaulų sistema patiria didesnį stresą, pvz. , sportininkai, gali naudoti šį produktą kaip prevencinę priemonę, kad sumažintų traumų riziką.

Saugokitės šių simptomų:

 • raumenų ir sąnarių skausmas;
 • reguliarūs traukuliai;
 • edema, odos hiperemija;
 • didelis raumenų tonusas;
 • motorinių gebėjimų pažeidimas.

Kontraindikacijos vartoti

Kadangi Flekosteel sudėtyje yra tik natūralių augalinės kilmės ingredientų, jo naudojimas yra visiškai saugus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Produktas neturi šalutinio poveikio ir kontraindikacijų, taip pat neturi įtakos vidaus organų veiklai ir nesukelia alerginių reakcijų. Tačiau galimas individualus nepakantumas atskiriems komponentams.